Turčianske Teplice 2008

Bude to už asi tradíciou, že každoročne prostredníctvom predsedníčky , ktorá požiadala o granty, nám bolo umožnené zúčastniť sa nádherného pobytu v Turčianskych Tepliciach v termíne od 18.-25. augusta 2008.

V krásnom prostredí Turca je v prevádzke nové SPA & Aquapark. Našim šikovným organizátorom pobytu sa podarilo vybaviť pre náš tri celodenné vstupy do prostredia s úžasnými bazénmi s rôznou teplotou vody, plavecké, kľudové, masážne, s vodnými ležadlami a so všetkým, čo si človek vyberie. Ubytovanie nám poskytol hotel Relax s ponuku výbornej stravy a ochotného personálu, s možnosťou využiť aj služby masérov. Všetky naše deti sa zapojili i do športových súťaží s odmenami. Kto chcel, mohol sa vlastnými autami zúčastniť výletu do Kremnice. V jej blízkom okolí bolo možné „sfárať“ do bane a veru mnohí prvýkrát s prilbou na hlave vyskúšali prejsť banskými priestormi pod zemou.

Neodmysliteľnou odmenou pre všetkých bolo nádherné slnečné počasie počas celého pobytu, čo sa nasej predsedníčke tiež podarilo vybaviť. Vďaka patrí všetkým, čo pobyt zabezpečili a poskytli. Finančné prispel Medzinárodný Klub žien – International Women`s club . Dúfame, že o rok sa nám to tiež podarí.