Január

Ako už tradične, vítame Nový rok v miestnostiach Kultúrneho domu „ Fontána “ v Dúbravke.
Všetci sú plní zážitkov v tak rýchlo prebehnutých vianočných aj novoročných sviatkov.
Tretí pondelok v mesiaci sme mali klubové stretnutie (KS) na Záhrebskej ulici.

Február

Naša predsedníčka ako obyčajne obstarala lístky na divadelné predstavenia. Hodili sme sa teda do gala a išli sme sa kultúrne vyžiť.
KS ako obyčajne 3.pondelok.

Marec

Po roku našej práce a organizovania je tu čas hodnotenia našej činnosti. Tak sme sa zišli a výbor ECHO ZPMP referoval a hodnotil. Účasť ako obyčajne bola hojná a nechýbala ani výmena názorov a skúsenosti rodičov.
Všetci sa potom tešili na dobrú večeru a naši mladí na diskotéku. Rozišli sme sa spokojní a v dobrej nálade.

Apríl

Každoročne sa tešíme na návštevu zoologickej záhrady.
Nachodíme sa vždy pár kilometrov, aby sme zistili čo pribudlo z mláďatiek. Tiež ako sú vylepšené ich príbytky, nechýbalo ani ďašie KS.

Máj

Počasie praje a tak sme išli ako každoročne do Botanickej záhrady. Tu obdivujeme vzácne kvety, kríky, stromy.
No nádhera!
Znova 3. pondelok klubové stretnutie ( KS).

Jún

Je tu obľúbená opekačka!
Od skorého rána obetavý otecko stráži vyhliadnutú besiedku. Veľmi rýchlo sa nedočkavci zbiehajú na miesto. Tu sa zhromažďujú všelijaké dobroty a čoskoro hurá k ohníku.
Nechýbalo ani klubové stretnutie.

Júl

Športové leto trvalo tentoraz 17 dní.
Zišla sa tu stará partia našich mladých ZŤPS – károv. Všetci boli plní očakávania, dobrej nálady a dobrej zábavy.
Asistentky boli šikovné a na všetky dozerala známa psychologička Magduška Papánková. Počasie sa vydarilo takže všetci boli spokojní.

August

Už tradične je rezervovaný pobyt v kúpeľnom mestečku,
v “ Turčianskej zahrádke“ v Turčianskych Tepliciach.
Počasie bolo výborné, ubytovanie aj strava bola k všeobecnej spokojnosti, kúpanie v termálnej vode do sýtosti.
Nechýbalo športové zápolenie a večere tanca našich mladých.

September

Tento mesiac asi väčšina oddychovala , tak bolo len klubové stretnutie. Tu sme si zreferovali čo kto cez leto zažil.

Október

A znova sme zišli mimo domova v krásnom prostredí Malých Karpát-v Harmónii na predĺženom víkende.
Počasie bolo nádherné aešte pomerne dosť teplo a tak sme si užívali skorú jeseň. Na rozptýlenie boli menšie túry , či prechádzky. Nechýbala ani prednáška o zdravej výžive. Niektorí účastníci sa dokonca odviezli do neďalekej Modry na „jablčné maškrty“. Jablčný mušt bol vynikajúci.

November

Poniektorí naši členovia, chtiví znovu termálnych vôd sa poodvážalui do Maďarska – Mosonmagyaróvaru, kde okrem kúpania sa aj nakupovali.
Záujemcom o kultúru boli k dispozícii lístky do divadla.
Ako každoročne pokračoval aj seminár tanca v Dúbravke ako aj klubové stretnutie.

December

Okrem obvyklého klubu sa všetci tešili na vianočnú besiedku so zaujímavým programom. Za zaslúženú odmenu, keď každý z mladých recitoval alebo spieval bola sladká odmena od Mikuláša a anjela.